• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sakaryaaramakurtarmaekibi?mibextid=ZbWKwL
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326276713
  • https://twitter.com/SakaryaEkibi
  • https://www.instagram.com/sakaryaaramakurtarmaekibi/
  • https://www.youtube.com/channel/UC92WHvOxNXhiemfKUaAhhFQ

ARAMA KURTARMA FALİYETİ

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  SAKE DALGIÇ Ekibi İle Kastamonu Bozkurt'da
  Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketinin ardından başlatılan arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.
  123 kez izlendi 601 gün önce


  Sakarya Arama Kurtarma Ekibi SAKE Gölyaka Depreminde
  24 Kas 2022 Düzce’de meydana gelen 5.9'luk depremin ardından yapıları hasar gören ya da yaşadıkları korku nedeniyle geceyi evlerinde geçirmek istemeyenler için çadır kentlerin kurulumuna başlandı.
  98 kez izlendi 602 gün önce


  SAKE Deprem Bölgesinde
  SAKE Deprem Bölgesinde Sakarya AFAD grubu ile birlikte deprem bölgesine giden ve Hendekli gönüllülerden oluşan SAKE arama kurtarma çalışmalarına destek veriyor. Ege Denizi'nin İzmir Seferihisar açıklarında dün meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki deprem sonrasında arama kurtarma çalışmalarına destek vermek için yola çıkan Sakarya Arama Kurtarma Ekibinin (SAKE) çalışmalara katıldı. 3 Vatandaş canlı olarak kurtarıldı
  79 kez izlendi 602 gün önce


  Eski Sakarya Köprüsü - Nehir bir can daha aldı.
  10 Tem 2017 Sakarya Rüstemler mahallesi’nde arkadaşlarıyla oynayan Ferhat OKYAR Dengesini kaybederek Sakarya nehirine düştü. Akıntıya kapılan 10 yaşındaki çocuk daha sonra gözden kayboldu. Olay 6 Temmuz Perşembe günü yaşanırken haberi alan aile nehir kenarında beklemeye koyuldu. Bölgeye gelen AFAD, Deniz Polis’i ve Sakarya Arama Kurtarma ekibi Sake yine Sakarya Arama Kurtarma Ekibi Sakder’de çalışmalara katıldı. Bölgede 2 gündür arama yapan ekipler bu sabah 10:00 sularında cansız bedene ulaştı. Küçük Ferhat’ın cansız bedeni zodyak bota alınarak Ambulans noktasına getirildi. Burada bekleyen aile sinir krizi geçirirken 112 ekipleri yakınlarına müdahale etti. Cenaze araçla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ( SEAH ) morguna kaldırıldı.
  77 kez izlendi 602 gün önce


  15 Yıl Önce Kaybolan Genç Kızı Aradılar!
  Hediye Handan Çakal'ın annesi Fatma Çakal, 15 yıl önce polise başvurarak, kızının dershaneye gitmek üzere ayrıldığı evine dönmediğini bildirmiş, yapılan aramalarda genç kızın izine rastlanmamıştı. Yaklaşık 13 yıl önce İstanbul'da hırsızlık suçundan arkadaşı O.D. ile yakalanan T.G, kendilerinin kaçırdığı genç kıza tecavüz ettikten sonra Sakarya'nın Pamukova ilçesi yakınlarındaki ormanlık arazide boğarak öldürdüklerini itiraf etmişti. T.G'nin, vicdan azabı nedeniyle bulunduğu bildirilen itirafın ardından Pamukova'da genç kızın cesedi aranmış, ancak sonuç elde edilememişti.
  107 kez izlendi 602 gün önce